Doprava a platby

VŠEOBECNÉ USTANOVENIA PRE DOPRAVU A BALNÉ

 1. Keď si u nás objednáte tovar, musíme vám ho zabaliť a nejako poslať. Tovar zasielame v rámci Európskej únie, pričom si môžete zvoliť dopručenie prostredníctvom Slovenskej pošty, prípadne sa môžete pre tovar zastaviť osobne na našom výdajnom mieste v Trebaticiach.

 2. Dátum a čas vyzdvihnutia Tovaru na našom Výdajnom mieste je potrebné vopred s nami dohodnúť, nakoľko na našom Výdajnom mieste neprevádzkujeme klasickú predajňu s pevne stanovenými otváracími hodinami. 

 3. Uvedené ceny za doručenie a zabalenie Tovaru sú platné pre nákup obvyklého množstva, ktoré je štandardné pre potreby jedného Kupujúceho.

 4. Kupujúcemu môže byť zo strany Predávajúceho rovnako doúčtovaný poplatok za dodanie nadrozmerného Tovaru alebo Tovaru (napr. lode, hangáre...)s vysokou hmotnosťou (napr. hangáre, típí stany, lode...).

 

DORUČENIE TOVARU V RÁMCI SR

 1. Za zabalenie tovaru a jeho doručenie v rámci Slovenskej republiky účtujeme nasledovné poplatky: 

 • pri doručení tovaru prostredníctvom Slovenskej pošty účtujeme poplatok 3,5 Eur (pri objednávkach do 100 Eur). Nad hodnotu objednávky 100 Eur je doručenie zadarmo

 • pri osobnom odbere Tovaru na našom výdejnom mieste v Trebaticiach neúčtujeme žiadny poplatok

 

DORUČENIE TOVARU DO ČR

 1. Za zabalenie tovaru a jeho doručenie do Českej republiky účtujeme nasledovné poplatky: 

 • pri doručení tovaru prostredníctvom Slovenskej pošty účtujeme poplatok 10 Eur

 • pri osobnom odbere Tovaru na našom výdejnom mieste v Trebaticiach neúčtujeme žiadny poplatok

 

DORUČENIE TOVARU DO OSTATNÝCH KRAJÍN EÚ

 1. Za zabalenie tovaru a jeho doručenie do ostatných krajín EÚ (mimo Slovenskej a Českej republiky) účtujeme nasledovné poplatky: 

 • pri doručení tovaru prostredníctvom Slovenskej pošty bude poplatok za doručenie do ostatných krajín EÚ zákazníkovi vypočítaný na základe hmotnosti zásielky 

 • pri osobnom odbere Tovaru na našom výdejnom mieste v Trebaticiach neúčtujeme žiadny poplatok

 

SPÔSOBY PLATIEB A PRÍPLATKY

1. Aktuálne je možné za Tovar platiť týmito spôsobmi:

 • Bankový prevod vopred - (tento druh platby poskytujeme zadarmo). Je možné ho využiť pri nákupe zo SR aj z ČR
 • Dobierka - (tento druh platby poskytujeme za poplatok 2 Eurá). Je možné ho využiť len pri nákupe a doručení v rámci Slovenskej republiky a len pri hodnote objednávky do 200 Eur. Úhrada pri preberaní tovaru môže prebehnúť v hotovosti alebo kartou, v závislosti od aktuálnych technických možností konkrétneho doručovateľa.
 • Hotovosť - (tento druh platby poskytujeme zadarmo). Je možné ho využiť pri nákupe zo SR aj z ČR. Pričom je možné ho použiť len v spojení s typom dopravy "osobný odber". Úhrada pri preberaní tovaru môže prebehnúť len v hotovosti. 

2. V prípade, že si Kupujúci objedná viac druhov alebo kusov Tovaru, pričom niektorý bude označený "Skladom" a iný Tovar ním objednaný nebude aktuálne "Skladom" a Kupujúci bude napriek tomu požadovať okamžité zaslanie Tovaru, ktorý je označený "Skladom" a zvyšnú časť objednávky dodatočne v zákonnej lehote, Predávajúci mu prvú časť objednávky zašle len v prípade, že Kupujúci bude súhlasiť s doúčtovaním dodatočného poštovného a balného, okrem toho, ktoré bolo započítané v prijatej objednávke.

3. V prípade, že si Kupujúci objedná také množstvo Tovaru, ktoré nie je obvyklé a štandardné pre osobnú spotrebu Kupujúceho alebo Tovar, ktorý je nadrozmerný (napr. hangáre, lode...), môže mu byť zo strany Predávajúceho doúčtovaný dodatočný poplatok za dopravu a balné. V taktomto prípade musí Predávajúci vopred Kupujúceho na túto skutočnosť upozorniť. Kúpna zmluva začne platiť až po písomnom súhlase Kupujúceho s takto zvýšeným poplatok za dopravu a balné. 

 

Tieto zásady sú účinné od 3.10.2022

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.