tdc - skautské století

 
 
 

Facebook

 
 
 
 
Appka Totem

 

 
 

TDC - Skautské století

1402
Dodacia lehota
Dodacia lehota: Vypredané
Na sklade:0
Bežná cena: 17,00 € Vaša cenaVaša cena: 15,00 €
Ušetríte: 2,00 €
Páči sa mi to
 

Popis

Unikátne spracovanie dejín a histórie českého a československého skautingu. Kniha by mala byť čitateľnú kronikou veľkých udalostí, aj malých oddielových "životov", faktografických údajov i beletristických popisov. Na 256 stranách veľkého formátu nájdete cez 800 unikátnych a často nepublikovaných fotografií, kresieb a reprodukcií.

 
Kniha je rozdelená do jedenástich kapitol mapujúcich jednotlivé historické obdobia českého a československého skautingu až po súčasnosť. Okrem základného historického popisu sa v nich dozviete napríklad, že skúška Tri orlie perá mala pôvodne šesť bodov, že s originalitou Foglarova Alvareza to nebolo tak jasné a že skauti táboria v típí rovnako dlho ako v podsade. Prečítate si kronikový zápis Václava Havla, či objavte čaro starých fotografií...
 
Neváhajte a rozšírte si vašu knihovníčku o toto jedinečné dielo, určite nebudete ľutovať. Doterajšie ohlasy a úspech sú obrovské. Celý prvý náklad sa vypredal v priebehu troch týždňov. Teraz je v predaji prvá dotlač.
 
Príjemné čítanie dobrodružného príbehu 100 rokov českého skautingu vám praje TDC a autorský kolektív.
 
Kniha má pevnú väzbu s guľatým chrbtom, záložku, je tlačená celofarebne na kvalitnom ťažkom papieri (publikácia váži cca 1,4 kg), na obálke je parciálny lak. Ideálne aj ako veľmi pekný darček komukoľvek s pozitívnym vzťahom ku skautingu.
 
Špecifikácia
  • formát: A4
  • väzba: pevná, šitá
  • počet strán: 256
  • farba: plnofarebná
  • ISBN: 978-80-204-2622-2
 
 
 
 
 
Produkty v akcii
43