coleman - da gama 4

 
 
 

Facebook

 
 
 
Totemsro.sk > Stany > Rodinné > COLEMAN - Da Gama 4
 

COLEMAN - Da Gama 4

COLEMAN - Da Gama 4
 
 
4013
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 3 - 7 dní
Na sklade:0
Vaša cenaVaša cena: 375,00 €
Páči sa mi to
 

Popis

Veľmi pevná ocelová konštrukcia a výška všade ku stániu předurčujú stan k použitiu v kempe. Dve oddelené spálne s veľkými zatemniteľnými oknami a integrovanou podlahou zaručujú dokonalé súkromie a priestor takmer ako doma. Vďaka predtvarovaným ocelovým tyčiam sa stan rýchlo stavia a naviac ponúka veľkú predsieň. 

Vodný stĺpec vyjadruje schopnosť látky odolávať tlaku vody bez toho aby premokla. Ak má stan uvedený vodný stĺpec 3000mm, potom to znamená, že ak by sme umiestnili na tkaninu stanu valec s vodou do výšky 3m, tak tkanina vydrží tlak vody práve do tejto výšky, než začne presakovať.

Napríklad Ministerstvo obrany Veľkej Británie považuje látku s vodním stĺpcom 800mm za nepremokavú.

Okrem dažďa existuje aj veľa ďalších faktorov, ovplivňujúcich vlastnosti stanu. Značka Coleman® využíva najnovšie technológie a prísne testovanie svojich výrobkov, aby sme zaistili vašu ochranu v každom počasí.

Coleman® UVGuard™ ochranná vrstva zabraňuje degradácií tkaniny vplivom škodlivého UV žiarenia a zároveň pred týmito lúčami chráni osoby pod prístreškom. Tento ochranný vpliv bol potvrdený niekoľkými nezávislými laboratórnymi testami. Vďaka UV Guard™ ste chránený až do hodnoty UV 50 a predĺžená je aj životnosť látky prístrešku.

Všetky prístrešky Coleman® majú samozhasujúcuúpravu. Táto úprava potlačí horenietkaniny po odstránení zdroju plamena, čím dává možnosť úniku v prípade ohrozenia života.

Parametre

  • Vonkajší stan: polyester Taffeta 68D, PU záter, 3000mm, UV GUARD™, podlepené švy
  • Vnútorný stan: priedušný polyester + jemná sieťovina
  • Podlaha: polyethylen, plne všitá
  • Počte osôb: 4
  • Konštrukcia: oceľová 19mm
  • Rozmery zbaleného stanu: 72x32 cm
  • Hmotnosť: 17,1 kg
 
 
 
 
Produkty v akcii