ochrana súkromia

 
 
 

Facebook

 
 
 
Totemsro.sk > Ochrana súkromia
 
Appka Totem

 

 
 

Ochrana súkromia

 

Spoločnosť Totem s.r.o. rešpektuje súkromie svojich zákazníkov, avšak pre vybavenie objednávky sú potrebné niektoré osobné údaje zákazníkov. Tieto údaje budú použité výlučne pre zaslanie objednaného tovaru a pre komunikáciu so zákazníkom. V prípade, že nechcete, aby boli Vaše osobné údaje uložené v našej databáze, môžete si tovar objednať telefonicky, prípadne cez náš e-shop s tým, že budete nakupovať ako neregistrovaný zákazník

Prevádzkovateľ e-shopu www.totemsro.sk týmto prehlasuje, že s osobnými údajmi svojich zákazníkov, získanými registráciou pri vytváraní zákazníckeho účtu, nakladá v zmysle Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Na základe uvedeného zákona plynie prevádzkovateľovi e-shopu aj povinnosť neposkytnutia získaných osobných údajov tretej strane. Výnimkou je, že pri výbere spôsobu doručenia tovaru prepravnou službou, poskytne prevádzkovateľ e-shopu nevyhnutne potrebné údaje externému dopravcovi, za účelom doručenia zásielky (meno a dodacia adresa, prípadne mobilný telefón).

Podľa vyššie uvedeného zákona sa prevádzkovateľ e-shopu www.totemsro.sk súčasne zaväzuje, že na základe písomnej žiadosti zákazníka (stačí zaslať e-mailom na obchod@totemsro.sk), vymaže neodkladne jeho osobné údaje z databázy internetového obchodu.

Spoločnosť Totem s.r.o. si zároveň vyhradzuje právo odstúpiť od záruky bezpečného zaobchádzania s osobnými údajmi zákazníkov v prípade napadnutia serveru neznámym páchateľom - hackerom. V takom prípade neplatia vyššie uvedené pravidlá manipulácie s dátami.