nano textil premium - zvýšená nano impregnácia na textil a kožu 500 ml

 
 
 

Facebook

 
 
 
Totemsro.sk > Outdoor > Impregnácie > Nano Textil Premium - Zvýšená nano impregnácia na textil a kožu 500 ml
 

Nano Textil Premium - Zvýšená nano impregnácia na textil a kožu 500 ml

3507
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1 - 3 dni
Na sklade:0
Vaša cenaVaša cena: 35,00 €
Páči sa mi to
 

Popis

Nano-prípravok na báze rozpúšťadiel určený na zvýšenú hydrofóbnu povrchovú ochranu textilu a kože. 

NanoTextil PREMIUM je špecificky vyvinutá hydrofóbna/olejofóbna ochrana tkanej aj netkanej textílie, vlákien a podobne. Na báze fluór polymérov vytvorí na povrchu ultra tenkú hydrofóbnu neviditeľnú vrstvu s vynikajúcou ochranou proti znečisteniu, škvrnám, suchým nečistotám, vode, oleju, mastnote a agresívnym nečistotám so samočistiacim účinkom. Vytvorená vrstva znemožňuje život baktériám, machu, piesňam a riasam, a tým vytvára veľmi hygienický povrch, ktorý chráni tiež proti atmosférickým vplyvom počasia (dažďu, snehu, mrazu a rozmrazovacím soliam), žltnutiu, hnilobe a UV žiareniu.

Ošetrený povrch vykazuje veľmi vysokú odolnosť voči starnutiu textílií. Aplikácia vytvorí na povrchu ochranný neviditeľný film, ktorý nemení alebo takmer nezmení pôvodný vzhľad povrchu. Údržba ošetrených textílií v interiéri aj v exteriéri je veľmi jednoduchá, kvapaliny a nečistoty stačí len zotrieť.


NanoTextil PREMIUM nemení vzhľad povrchu a všetky stopy tekutín akéhokoľvek druhu a nečistôt je možné ľahko odstrániť: stačí jednoducho utrieť.

Použitie

  • Vhodný na zvýšenú ochranu: slnečníkov, markíz, stanov...
  • Neobsahuje jedovaté, karcinogénne a toxické látky
  • Po aplikácii vďaka retrakcii vody výrazne uľahčuje následné čistenie
  • Ošetrený povrch si zachováva pôvodný vzhľad
  • Povrch nevykazuje zmenu vlastností
  • Dlhodobá vynikajúca hydrofóbna/olejofóbna ochrana
  • Prípravok sa nanáša iba v jednej vrstve
  • Spotreba prípravku je závislá od vsiakavosti materiálu =  30 – 80 ml / m2

Príprava podkladu
Pre dosiahnutie požadovaného výsledku je potrebné dodržať predpísaný postup aplikácie. Pracujte pri teplotách vyšších ako +15° C. Plochy, na ktoré chcete prípravok aplikovať musia byť úplne očistené od akýchkoľvek nečistôt a čistiacich prípravkov, musia byť úplne suché. Nie je vhodné aplikovať prípravok na plochy rozpálené od slnečného žiarenia (teplota povrchu by nemala presiahnuť +30° C). Pred aplikáciou je nutné povrch dôkladne vyčistiť.

Spôsob aplikácie
Prípravok nanášajte rovnomerne, v jednej vrstve a v dostatočnom množstvo podľa vsiakavosti povrchu. Prípravok je možné nanášať natieraním, namáčaním alebo striekaním vzduchovou pištoľou. Vždy dbajte na čistotu aplikačného nástroja bez zvyšku iných prípravkov. Prípravok úplne zasychá podľa aktuálnych poveternostných podmienok. Pri teplote 20° C je povrch po 24 hodinách po aplikácii plne funkčný.

Údržba
Ošetrený materiál perte alebo čistite vo vode do 30° C bez pracích práškov a aviváže. Po vypraní nechajte usušiť pri bežnej izbovej teplote. Nesušte v sušičkách a na zdrojoch tepla s vysokou teplotou. Pokiaľ po čase impregnačný účinok slabne, obnovte ochranu tým istým spôsobom ako pri prvej aplikácii.

 
 
 
 
Produkty v akcii