nano antiodor - neutralizátor pachu 250 ml

 
 
 

Facebook

 
 
 
Totemsro.sk > Outdoor > Impregnácie > Nano AntiOdor - Neutralizátor pachu 250 ml
 

Nano AntiOdor - Neutralizátor pachu 250 ml

3510
Dodacia lehota
Dodacia lehota: 1 - 3 dni
Na sklade:0
Vaša cenaVaša cena: 11,00 €
Páči sa mi to
 

Popis

NEUTRALIZÁTOR PACHU S OKAMŽITÝM EFEKTOM

Nano AntiOdor nebol vytvorený za účelom zápach prekrývať, ale zničiť ho rozložením (disociáciou) molekúl pachu, ich následným zabalením (izolovaním a naviazaním na molekuly) a úplným rozložením, čím sa zamedzí ich ďalšiemu šíreniu priestorom. Po rozložení molekúl pachu nastupuje príjemná „neidentifikovateľná“ stabilná vôňa, ktorá navodzuje pocit čistého prostredie s vynikajúcim dlhodobým účinkom. Týmto sa prostriedok výrazne líši od produktov, ktoré zápach iba „prekrývajú“.

Vlastnosti

  • Dlhodobá antipachová ochrana
  • Absolútne nezávadná
  • Jednoduchá aplikácia                           

 
Použitie
Hlavnou oblasťou použitia pri neutralizácií pachu a osviežení sú oblasti aquaparkov, wellness a športových zariadení, vstupných a prevádzkových hál, hotelov, reštaurácií, toaliet, šatní, obuvi, áut a ďalších miest, kde je potrebné udržiavať čisté a svieže prostredie. Ďalšou oblasťou použitia je odstránenie zápachu po zvieratách.


Spôsob aplikácie

  • Aplikácia rozprašovačom: aplikujte priamo na steny, nábytok (i drevený), na textilné čalúnenie, koberce, podlahy, závesy a žalúzie. Prípravok sa úplne odparí a po odparení nezanecháva zvyšky ani škvrny, v ošetrenom priestore zanechá iba príjemnú vôňu.
  • Aplikácia postrekom: ručné aplikátory, nízkotlakovým postrekom.
  • Aplikácia do klimatizácií a rozvodov vzduchu: môžete pridať do prisávaní klimatizácií a rozvodov vzduchu.
  • Aplikácia do vody: môžete pridať do čistiaceho roztoku, kde zvyšuje parfumačný účinok pri čistení, mopovanie alebo vytieraní, ale môžete ho tiež použiť samostatne do vody
 
 
 
 
Produkty v akcii